Новини

Кадастровий номер земельної ділянки – для чого потрібен і як отримати

Що таке кадастровий номер?

Кадастровий номер – це спеціальний номер, який присвоюється при формуванні земельної ділянки і зберігається за нею на весь час її існування. Номер є унікальним і не повторюється по території України. Зміна власника не тягне за собою зміну кадастрового номера. Кадастровий номер можна змінити у випадках розділу земельної ділянки, об’єднання з іншою земельною ділянкою, перепідпорядкування земельної ділянки іншій адміністративно-територіальній одиниці.

Для чого потрібен кадастровий номер?

Для того, щоб здійснити будь-яку операцію з майном, потрібно мати кадастровий номер на земельну ділянку. Без кадастрового номера неможливо продати ні саму земельну ділянку, ні майно, яке на ній розташовано.

Як перевірити кадастровий номер?

Переглянути відомості про земельні ділянки, зареєстровані у системі Державного земельного кадастру, можна на Публічній кадастровій карті у мережі Інтернет – https://map.land.gov.ua/kadastrova-karta.

Публічна кадастрова карта містить відомості виключно про зареєстровані земельні ділянки, тобто тільки про ті ділянки, яким присвоєно кадастровий номер. У разі відсутності реєстрації земельної ділянки у Державному земельному кадастрі необхідно внести дані про ділянку до Державного земельного кадастру.

Як отримати кадастровий номер?

Для отримання кадастрового номера потрібно звернутися до землевпорядної організації, яка має відповідну ліцензію та сертифікованих співробітників.

ТОВ ЕКФ «Власна справа» надає послуги з виготовлення технічної документації, необхідної для присвоєння кадастрового номера.

Довідки за тел. (0382) 72 35 08, моб. 096 964 32 04